KONST / Litografier / Litografi 17102140
nr 1710 2140
Litografi
Gunilla Mann (f. 1947), Sverige. Signerad, numrerad 135/290, Malmö, bladets mått: 43x61 cm, yttermått inklusive ram: 58x75
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 juni 2025
kl 20:59:08
16/6 16:27:32
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer